Szegedi pólós reménységek, amatőr kupagyőztes az SZVSE, EB-re készülő szkanderozók – Aréna, 2022. május 9-én

Nézze online a Szeged Televízió hétfői sportmagazinját!
Szeged.hu

2022. május 09. 20:18

Kurilla Viktor szerkesztő–műsorvezető ezekkel a témákkal foglalkozik az Aréna mai adásában:

• A Szegedi Vízipóló Suli hazai pályán nyerte meg a serdülő bajnokságot. Juhász Zsolt együttese a Tiszavirág Sportuszodában rendezett nyolcas döntőben a BVSC, az OSC, majd a fináléban a Vasas csapatát is legyőzte, történelmet írva ezzel.
  • A Szegedi Vasutas Sportegyesület csapata nyerte az amatőr országos Magyar Kupát. A Csongrád-Csanád megyei első osztályban szereplő klub óriási sikeréről Kelemen Balázzsal és Fülöp Tiborral beszélget Kurilla Viktor.
  • A hazai porond meghódítása után Európa-bajnokságra készülnek a szegedi szkanderozók. A Maláj Team Szkander SE két versenyzője is komoly célokkal utazik Bukarestbe, a csapatot edzésen látogatta meg az Aréna stábja.