Márton Anita újra fedettpályás országos bajnokságot nyert – Aréna 2022. február 28.

Tizenötödször lett első a súlylökő, ezúttal 16,57 méter is elég volt a győzelemhez.
Kurilla Viktor

2022. március 01. 12:53

Márton Anita újra fedettpályás
országos bajnokságot nyert – Aréna 2022. február 28.
  • Újra Márton Anita lett a női súlylökők fedett pályás magyar bajnoka. A nyíregyházi viadalon a SZVSE sportolói is jól szerepeltek, erről és idei terveiről is kérdeztük az olimpiai bronzérmes sportolót.
  • Győzött így továbbra is van esélye az A csoport első két helyének valamelyikére a Pick Szegednek, a kézilabda Bajnokok Ligájában.
  • Különleges világbajnokságra készülnek idén a Deli Team bothúzói. A sportág idén ünnepli 100. születésnapját, a centenáriumi versenyről és kirgizisztáni segítőjükről is kérdeztük a klub vezetőjét, Deli Tamást.