Kajak-kenu válogató szegedi érmekkel, Varga Katalin-interjú és aranyos kézis lányok – Aréna, 2022. május 30.

Nézze online a Szeged Televízió hétfő esti sportmagazinját!
Szeged.hu

2022. május 31. 07:38

Ők várják a nézőket az Arénában:

• A Maty-éren rendezték a kajak-kenusok idei első világbajnoki válogatóját. A háromnapos versenyen az MVM Szegedi Vízisport Egyesület is remekelt, még úgy is, hogy két olimpikonja nem állt rajthoz a hétvégén.
  • Szeged Sportolója lett Varga Katalin. A MVM Szegedi Vízisport Egyesület paralimpiai bronzérmes versenyzője két hete vehette át az elismerést. Kati jelenleg sérüléssel küszködik, erről is beszélgetünk vele a mai adásban.
  • Nagyszerű idényt zárt a PC Trade Szeged NKE utánpótlása. Az U15 és az U14-es csapat is dobogós helyen végzett, ráadásul akadémiai csapatokat megelőzve. Kurilla Viktor szerkesztő–műsorvezető vendégei Vadkerti Attila és Miklósné-Kocsis Éva.

A műsor ebben a cikkben is megnézhető, de látható a Szeged Televízió Facebook-oldalán és a YouTube-csatornáján is.